10613.
405. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
1 800 HUF
4,86 EUR, 5,29 USD
Törei L (?) 1946 jelzéssel: Gyermekek. Akvarellel színezett litográfia, papír. Foltos, sérült üvegezett keretben, 25x18cm