10614.
405. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
1 800 HUF
4,86 EUR, 5,29 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Tájkép. Akvarellel, papír . , sérült keretben, 26x34cm