10426.
405. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
6 000 HUF
16,22 EUR, 17,65 USD
Jelzés nélkül: Séta az erdőben. Olaj, vászon, keret nélkül, 50x50 cm