10427.
405. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
16 000 HUF
43,24 EUR, 47,06 USD
Czene Béla jelzéssel: Női akt. Olaj, farost, üvegezett fa keretben, 50x40 cm