10626.
405. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
4 600 HUF
12,43 EUR, 13,53 USD
Galántai Zita: A varázsfuvola, díszletterv. Akvarell, papír, kartonra kasírozva. Jelzés nélkül. Sérült. Teljes méret: 72x17cm, grafikák mérete: 10x13,5cm