Galántai Zita: A vágy villamos, díszletterv. Akvarell, papír, kartonra... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/405/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~2/Galantai-Zita-A-vagy-villamos-diszletterv-Akvarell-papir-kartonra-kasirozva-Jelezve-SerC3~II2504969
2504969
10625
405
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Galántai Zita: A vágy villamos, díszletterv. Akvarell, papír, kartonra kasírozva. Jelezve Sérült. 3 x (29,5x21cm)
: karap_norbert