Várszegi Tamás (1946-): Hegyvidéki táj. Olaj, farost. Jelzett. Fa kere... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/405/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~1/Varszegi-Tamas-1946-Hegyvideki-taj-Olaj-farost-Jelzett-Fa-keretben-69x63-5-cm~II2461692
2461692
10091
405
Beschreibung: Várszegi Tamás (1946-): Hegyvidéki táj. Olaj, farost. Jelzett. Fa keretben. 69x63,5 cm
: pelikán_kristóf