Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 375

Bortnyik Sándor (1893 - 1976): Ház fával és kerekes kúttal. Monotípia (vegyes technika), papír. 23x31cm. Keret nélkül. Jelzett.
10000.

Rufpreis:
160 000 HUF
432,43
470,59
Olgyai Viktor (1870-1929): Téli erdőbelső. Olaj, vászon, jelzett. Hátoldalán régi, feltehetően műcsarnoki kiállítási, hiányos raglappal. Korabeli dekoratív, kissé sérült fa keretben, 115×92 cm
10001.

Rufpreis:
90 000 HUF
243,24
264,71
Mende Gusztáv(1899-1963): Műterem sarok. Olaj, vászon, , sérült keretben, 62x56 cm
10002.

Rufpreis:
65 000 HUF
175,68
191,18
Boros Attila (1971- ): Erdei találka. Olaj, vászon. 50x70cm, szép dekoratív fakeretben.
10003.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,16
176,47
Batári László (1920-1997): Siklósi táj. Olaj, vászon. Jelzett. Kissé kopott fa keretben, 100×110 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE.
10004.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,16
176,47
Batári László (1920-1997): Mamutfenyő és nyírfa. Olaj, vászon. Jelzett. Kissé kopott fa keretben, 110×120 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE.
10005.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,16
176,47
ef.Zámbó (efZámbó) István (1950-): Mese. Egyedi beavatkozású print (Ebp), merített papír, jelzett, lapméret: 37×27 cm. Lap jobb sarkában kisebb törésnyommal.
10006.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,14
147,06
10007.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,27
76,47
10008.

Rufpreis:
5 000 HUF
Lux Antal (1935-): Cseppek, 2007. Computer print, papír. Jelzett és datált (A. Lux 07). 29x29 cm. Kétoldalas tér-objekt. Kiállítva: Zágráb, 2007. Plexiüveg mögött.
10009.

Rufpreis:
46 000 HUF
124,32
135,29
Kesztyűs Ferenc (1932-): Máshol teljesített. Tűzzománc, kerámia jelzett, hátoldalán a művész bélyegzőjével és autográf feliratával. Fa keretben, 28,5×28,5 cm
10010.

Rufpreis:
34 000 HUF
91,89
100,00
10011.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,49
94,12

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF