Olgyai Viktor (1870-1929): Téli erdőbelső. Olaj, vászon, jelzett. Hátoldalán régi, feltehetően műcsarnoki kiállítási, hiányos raglappal. Korabeli dekoratív, kissé sérült fa keretben, 115×92 cm