Somogyi István (1930-1998): Csendélet. Olaj, farost, jelzett, keretben... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/405/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~1/Somogyi-Istvan-1930-1998-Csendelet-Olaj-farost-jelzett-keretben-50C39740-cm~II2382816
2382816
10042
405
14000
Rufpreis:
14 000 HUF 37,84 EUR , 41,18 USD
Beschreibung: Somogyi István (1930-1998): Csendélet. Olaj, farost, jelzett, keretben, 50×40 cm
: pelikán_kristóf