Sélley Sándor (?-?): Öreg bárka. Tempera, papír, jelzett. Hátoldalán 1... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/405/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~1/Selley-Sandor-Oreg-barka-Tempera-papir-jelzett-Hatoldalan-1930-40-koruli-hiany~II2501336
2501336
10126
405
Beschreibung: Sélley Sándor (?-?): Öreg bárka. Tempera, papír, jelzett. Hátoldalán 1930-40 körüli, hiányos kiállítási raglappal. Üvegezett, sérült korabeli fa keretben. 27x34 cm
: pelikán_kristóf