Litkei József (1924-1988): Ház a fák mögött. Akvarell, papír, jelzett... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/405/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~1/Litkei-Jozsef-1924-1988-Haz-a-fak-mogott-Akvarell-papir-jelzett-a-hatoldalan-42-5x29-~II2498393
2498393
10151
405
Beschreibung: Litkei József (1924-1988): Ház a fák mögött. Akvarell, papír, jelzett a hátoldalán. 42,5x29 cm
: karap_norbert