10181. 405. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
8 000 HUF
18
0 HUF
Joachim József (1897-1954): Férfi tanulmány, szén, papír, jelzett: Joachim Párizs, sérült, keret nélkül, feltekert állapotban 62×48 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras