Incze Ferenc (1910-1988): Török Sándor író portréja 1956. Olaj, karton... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/405/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~1/Incze-Ferenc-1910-1988-Torok-Sandor-iro-portreja-1956-Olaj-karton-serult-51x37cm~II2500185
2500185
10037
405
36000
Beschreibung: Incze Ferenc (1910-1988): Török Sándor író portréja 1956. Olaj, karton, sérült, 51x37cm.
: pelikán_kristóf