Hoffmann Antal (1895 - ): Női akt. Pasztell, papír. Jelzett, üvegezett... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/405/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~1/Hoffmann-Antal-1895-Noi-akt-Pasztell-papir-Jelzett-uvegezett-serult-keretben-38x50-c~II2502574
2502574
10173
405
Beschreibung: Hoffmann Antal (1895 - ): Női akt. Pasztell, papír. Jelzett, üvegezett sérült keretben, 38x50 cm
: nagy_andras