Fáy Lóránt (1906-1945): Kislány a parkban. Olaj, vászon, jelzett, rest... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/405/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~1/Fay-Lorant-1906-1945-Kislany-a-parkban-Olaj-vaszon-jelzett-restauralt-Dekorativ-kiss~II2499550
2499550
10062
405
22000
Rufpreis:
22 000 HUF 59,46 EUR , 64,71 USD
Beschreibung: Fáy Lóránt (1906-1945): Kislány a parkban. Olaj, vászon, jelzett, restaurált. Dekoratív, kissé sérült fa keretben. 29,5×37 cm
: pelikán_kristóf