Dallos Lívia (1927-): Csendélet. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán Kép... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/405/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~1/Dallos-Livia-1927-Csendelet-Olaj-farost-jelzett-Hatoldalan-Kepcsarnok-Vallalat-cimke~II2499285
2499285
10035
405
38000
Beschreibung: Dallos Lívia (1927-): Csendélet. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Dekoratív, kissé sérült fa keretben. 70x48,5 cm
: pelikán_kristóf