Bruck Miksa (1863-1920): Enteriőr. Olaj, vászon. Jelezve balra lent (h... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/405/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~1/Bruck-Miksa-1863-1920-Enterior-Olaj-vaszon-Jelezve-balra-lent-halvanyan-Vakkeret-nelku~II2498108
2498108
10059
405
24000
Beschreibung: Bruck Miksa (1863-1920): Enteriőr. Olaj, vászon. Jelezve balra lent (halványan). Vakkeret nélkül. 27x37 cm / oil on canvas, signed.
: karap_norbert