B. Séday Mária (1925-2009): ...és a zongora (Seress Rezső zongorája). Olaj, vászon, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Kissé sérült (apró felületi festék lepergéssel). Kissé kopott, üvegezett fa keretben. 70×90 cm