B. Séday Mária (1925-2009): Csendélet virágokkal. Ceruza, papír, jelze... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/405/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~1/B-Seday-Maria-1925-2009-Csendelet-viragokkal-Ceruza-papir-jelzett-Uvegezett-fa-keretbe~II2349385
2349385
10226
405
Rufpreis:
2 800 HUF 7,57 EUR , 8,24 USD
Beschreibung: B. Séday Mária (1925-2009): Csendélet virágokkal. Ceruza, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben. 15,5×17 cm
: karap_norbert