15036.
405. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
2 800 HUF
7,57 EUR, 8,24 USD
Kós Károly: Kalotaszeg. Kolozsvár, 1937, Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói vászonkötésben, kopásnyomokkal, . + Kós Károly: Erdély. Kolozsvár, 1934, Erdélyi Szépmíves Céh. Egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói egészvászon-kötésben