15037.
405. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Donászy Ferenc: Őserdőkön, tengereken. Természeti képek és vadászkalandok mind az öt világrészből. Haranghy Jenő rajzaival. Bp., én., Győző Andor. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, laza kötéssel, hiányzó elülső szennylappal.