16783.
405. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
[Salomon] Reinach: A művészet kis tükre. Fordította és részben átdolgozta Zádor Anna. Bp., 1943, Bibliotheca. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott, foltos borítóval, a gerincen kis sérüléssel.