Carolyn M. Bárdos: Earthen Wonders: Hungarian Ceranics Today. Cserép csodák: a mai magyar kerámiaművész. Lyme, 2002, Lake House Books. Magyar és angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.