cca 1930-1940 A Pilisi hegyek turistatérképe. A Magyar Turista-Egyesület térképei I. sz. Terv.: Dr. Cholnoky Jenő. 1 : 40.000. Bp., Aczél Testvérek, apró sérülésekkel, 83x66 cm