cca 1930-1940 A Duna Budapest-Vác szakaszának térképe. Vízi sporttérképek 5. sz. II. kiadás. 1 : 25.000. Bp., M. Kir. Állami Térképészeti Intézet, kis sérülésekkel, 95x41,5 cm