Ezüst (Ag) Art Deco hólyagos tálca. Jelzett, kopott, 39x28 cm, nettó:6... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/404/kategorien~Juwelen/Juwelen~1000023/Ezust-Ag-Art-Deco-holyagos-talca-Jelzett-kopott-39x28-cm-netto603g~II2492978
2492978
19003
404
100000
Jewellery
Rufpreis:
100 000 HUF 270,27 EUR , 294,12 USD
Beschreibung: Ezüst (Ag) Art Deco hólyagos tálca. Jelzett, kopott, 39x28 cm, nettó:603g
: karap_norbert