Juwelen

Zahl der Lose: 127

19000.

Rufpreis:
500 000 HUF
1 351,35
1 470,59
Iposa 18K arany, női karóra, kézi felhúzós szerekezettel. Jelzett tok, korona, szerkezet, 18K jelzett arany szíj. Működő, jó állapotban, Bruttó 17,07 g, d: 18 mm / 18C gold Iposa womens watch. Works well, 17,07 g, d: 18 mm
19001.

Rufpreis:
200 000 HUF
540,54
588,24
Ezüst (Ag) 6 személyes evőkészlet vágott angol fazon. (6 db evőkanál, 6 db villa, 6 db kés, 6 db mokkás kanál, 6 db teáskanál, 1 db merőkanál, 1 db húsvilla, 1 db tejmerő kanál, 1 db köretes kanál) Jelzett. nettó: 1430 g + kések.
19002.

Rufpreis:
280 000 HUF
756,76
823,53
Ezüst (Ag) Art Deco hólyagos tálca. Jelzett, kopott, 39x28 cm, nettó:603g
19003.

Rufpreis:
100 000 HUF
270,27
294,12
Ezüst (Ag) Tálca 6 db vodkás pohárral, jelzett, 29x14 cm, nettó: 458g
19004.

Rufpreis:
90 000 HUF
243,24
264,71
Ezüst (Ag) Gyertyatartó. Jelzett. nettó: 364 g, m: 36 cm
19005.

Rufpreis:
70 000 HUF
189,19
205,88
Ezüst (Ag) 6 db kanál (nettó: 328g) és 11 db vegyes evőeszköz (bruttó:631g). Kopott, sérült. Jelzett.
19006.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,16
176,47
Ezüst (Ag) tükör, Jelzett. Fazettált üveggel. vésésekkel 27 cm
19007.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,24
47,06
Ezüst (Ag) talpú, nagyméretű, kristály váza. Jelzett, mini csorbák. m:19 cm
19008.

Rufpreis:
5 000 HUF
Ezüst (Ag) fedeles tégely, üveg aljjal. Csorba. Jelzett. br:12,9g
19009.

Rufpreis:
5 000 HUF
Ezüst (Ag) nyaklánc csiszolt üveg gömbökkel 50 cm
19010.

Rufpreis:
5 000 HUF
Ezüst(Ag) csavart nyaklánc, halálfejes medállal, jelzett, h: 44 cm, nettó: 33,64 g
19011.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,73
32,35

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF