10609. 404. Gelaufene Fernauktion Stich
4 000 HUF
0 HUF
Winkles, Henry (1800-1860?): Buda (Ofen), 1840 körül. Acélmetszet, papír, jelzett a metszeten, üvegezett fa keretben, 7x11 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras