10610.
404. Gelaufene Fernauktion
Stich
2 400 HUF
Théodore Valerio (1819-1879): Heves megyei földműves népviselete, 1851-54 körül. Rézmetszet, hidegtű, papír, jelzett a metszeten, üvegezett fa keretben, kissé foltos, 29x18,5 cm