10662.
404. Gelaufene Fernauktion
Stich
2 400 HUF
Lütgendorf-Leinburg, Ferdinand von (1785-1858): Réthei Rötth József (1779-1831) jogi doktor, ügyvéd, 1826-ban Csongrád vármegye országgyűlési követjének portréja, 1827. Rézmetszet, papÃr. Jelzett a metszeten. Ãœvegezett fa keretben. 15x10,5 cm