10661.
404. Gelaufene Fernauktion
Stich
2 600 HUF
Lütgendorf-Leinburg, Ferdinand von (1785-1858): Nadasdy és Sárosfalvi Bitto Albert, 1826-ban Arad vármegye országgyűlési követjének portréja, 1827 (Magyar Pantheon). Rézmetszet, papír. Jelzett a metszeten. Üvegezett fa keretben. 15x10,5 cm