17154.
404. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
Vertse Albert: Madárvédelem. Bp., 1956, Mezőgazdasági Kiadó, 180 p. Szövegközi illusztrációkkal és oldalszámozáson kívüli, színes táblákkal. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült, kopott borítóval.