Bücher: Naturwissenschaft, Medizin

Zahl der Lose: 20

17149.

Rufpreis:
4 000 HUF
Toborffy Zoltán: A csillámok. Adatok a hazai és külföldi csillámok felismeréséhez és megtalálásához. 26 szövegrajzzal és 6 táblán 36 képpel. Bp., 1916., Kir. M. Természettudományi Társulat, 6+96 p.+VI t. Kiadói szakadt papírkötés, felvágatlan lapokkal.   Ifj. Noszky Jenő (1909-1970) geológus névbejegyzésével.
17150.

Rufpreis:
1 600 HUF
Steinbuch Ármint Képes főárjegyzék. Bp., 2000., Galenus. Szövegközti illusztrációkkal. 1923-as gyógyszerészeti, vegyészeti és természettani készülékek és eszközök árjegyzékének reprint kiadása. Kiadói papírkötés. Megjelent 2000 példányban.
17151.

Rufpreis:
1 200 HUF
Hatóanyagok, készítmények, terápia. Fókuszban a neurológia és a pszichiátria. Főszerk.: Bereczki Dániel, Bánki M. Csaba. Bp., 2005, Melinda. Kiadói papírkötés, az AstraZeneca reklám könyvjelzőjével. Megjelent 4000 példányban.
17152.

Rufpreis:
1 400 HUF
Hatóanyagok, készítmények, terápia. Fókuszban a diabetológia. Főszerk.: Winkler Gábor. Bp., 2006, Melinda. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Megjelent 4000 példányban.
17153.

Rufpreis:
1 000 HUF
Vertse Albert: Madárvédelem. Bp., 1956, Mezőgazdasági Kiadó, 180 p. Szövegközi illusztrációkkal és oldalszámozáson kívüli, színes táblákkal. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült, kopott borítóval.
17154.

Rufpreis:
1 600 HUF
A Richter Gedeon Rt. 100 éves története. Szerk.: Dr. Kapronczay Károly, Dr. Magyar László. Bp., 2001, Medicina Könyvkiadó Rt., 350+2 p. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Kiadói aranyozott műbőr-kötés, hibajegyzékkel, újszerű állapotban.
17155.

Rufpreis:
1 200 HUF
Lennhossék Mihály: Az ember helye. Kultura és Tudomány. Bp., 1915, Franklin. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval, néhány lapon bejelölésekkel, aláhúzásokkal.
17156.

Rufpreis:
1 000 HUF
Egészség-naptár. Szerk.: Dr. Schuschny Henrik. Bp., 1911, Petőfi Irodalmi Vállalat (Pesti Alfréd). Több korabeli reklámmal. Kiadói illusztrált szecessziós egészvászon kötés, kopott borítóval, a gerince hiányzik.
17157.

Rufpreis:
800 HUF
Bölsche Vilmos: Szerelem az élők világában. III. kötet. A szerelem fejlődéstörténete és földi vándorútja. Az eredeti kiadás könyvdíszeivel. Bp.,1910, Politzer Zsigmond és Fia. Kiadói szecessziós egészvászon-kötésben, festett lapélekkel, kopott és sérült gerinccel és borítóval, sérült fűzéssel, előzéklapon ragasztás nyomaival, címlapon és első néhány lapon apró foltokkal.
17158.

Rufpreis:
1 200 HUF
Mödlinger Pál, Kapocsy György: A madarak világa. Bp., 1980, Natura. Kiadói kartonált papírkötésben, sérült és ragasztott gerinccel.
17159.

Rufpreis:
800 HUF
17160.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF