17161.
404. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
1 000 HUF
2 db Brehm: Az állatok világa IX. X. kötet. IX: Rovarok, X. Alsórendű állatok. Szerk. Dr. Éhik Gyula. Bp., Christensen és Társa, Gutenberg Könyvkiadóvállalat. Aranyozott félbőr kötés, enyhén kopottas állapotban, néhány lap sérült