11709. 403. Gelaufene Fernauktion Uhren
2 000 HUF
0 HUF
Rennes, női mechanikus karóra, bőrszíjjal, másodperc mutatóval, kopott, karcos, nem működik, sérült számlap, d:22cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : tm