Uhren

Zahl der Lose: 73

1 db retro mechanikus utazó óra (javításra szorul) és egy db quartz szerkezetű asztali óra. m: 5,5 cm és 3 cm
11679.

Rufpreis:
1 200 HUF
Vegyes zsebóra tétel, 4 db, sérülésekkel
11680.

Rufpreis:
4 000 HUF
20
Roamer arany(Au) 14K karóra, dátumkijelzővel, jelzett, gomb hiányzik, kopásnyomokkal, nem működik, d: 3,5 cm
11681.

Rufpreis:
8 000 HUF
45
10 db zománc óra számlap d: 30 mm
11682.

Rufpreis:
2 000 HUF
Poljot automata karóra, dátumkijelzővel, karcolásokkal, működik, d: 4,2 cm
11683.

Rufpreis:
4 000 HUF
13 db modern óra számlap d: 30 mm
11684.

Rufpreis:
2 000 HUF
Alltime automata dátumkijelzős karóra, működik, kopásnyomokkal, d:3,7 cm
11685.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,92
20,59
Vegyes óra tétel 4 db, többnyire quartz (Q&Q, Louis Jourdan, ADEC, Pobeda.) Nagy részben javításra szorul. Kopott, sérült.
11686.

Rufpreis:
1 000 HUF
2 db retró karóra, Stempo márkájú, nincs kipróbálva. Kopott.
11687.

Rufpreis:
1 200 HUF
Kronográfos kvarc karóra márka nélkül, újszerű állapotban, bőr szíjjal. d: 40 mm
11688.

Rufpreis:
2 000 HUF
Ciro kézi felhúzós női karóra. jelzett, köves koronával, fém tokkal és szíjjal. Működő állapotban 24x19 mm
11689.

Rufpreis:
1 800 HUF
Geneva női quartz nyakláncóra, nem jár, kis kopásnyomokkal, d: 2,5 cm
11690.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF