Stich

Zahl der Lose: 94

cca 1850 Ludwig Rohbock (1820-1883)- Balaton-Füred, (Balatonfüred) színezett acélmetszet, papír, paszpartuban, üvegezett keretben, 12x17 cm Kissé foltos
10755.

Rufpreis:
6 000 HUF
cca 1850 Ludwig Rohbock (1820-1883)Segesvár acélmetszet / Sighisoara in Transylvania steel-engraving paszpartuban, 12x16 cm Kissé foltos
10756.

Rufpreis:
5 000 HUF
cca 1850 Ludwig Rohbock (1820-1883) Vajdahunyad - Vajda Hunyad acélmetszet / Hunedoara in Transylvania steel-engraving paszpartuban, 12x16 cm Kissé foltos
10757.

Rufpreis:
5 000 HUF
cca 1850 Ludwig Rohbock (1820-1883) Kolozsvár acélmetszet paszpartuban, 12x16 cm Szép, tiszta
10758.

Rufpreis:
4 000 HUF
cca 1850 A Diósgyőri várrom. Prior- Archer Szenezett acélmetszet. paszpartuban, üvegezett keretben 12x16 cm Néhány folttal.
10759.

Rufpreis:
4 000 HUF
1846 Neue strasse in der Klissura. Alt Rudolph. Acélmetszet. üvegezett keretben 15x10 cm
10760.

Rufpreis:
2 000 HUF
cca 1840 Orsova, Trajanus tábla. acélmetszet, Ender -Stolz. 15x10 cm Üvegezett keretben
10761.

Rufpreis:
2 000 HUF
cca 1850 Dévény romjainak látképe acélmetszet, Hildburghausen, Kunstanstalt des Bibliographisches Institut, Pexis, sérült keretben 10x14,5 cm,
10762.

Rufpreis:
2 000 HUF
cca 1850 Visegrád romjainak látképe acélmetszet, Hildburghausen, Kunstanstalt des Bibliographisches Institut, Üvegezett keretben 10x14,5 cm,
10763.

Rufpreis:
2 000 HUF
cca 1840 Orsova, acélmetszet,15x10 cm Üvegezett keretben
10764.

Rufpreis:
2 000 HUF
Ludwig Rohbock (1820-1883), J. M. Kolb (?-?) metszése: A Pannonhalmi főapátság. Acélmetszet, papír, jelzett a metszeten nyomtatva. Pest, Lauffer és Stolp, (Darmstadt, G. G. Lange-ny.). Lapon apró foltokkal. Üvegezett fa keretben. 18,5x14 cm.
10765.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59
Meno Haas (1752-1833) után: II. Ferenc német-római császár, I. Ferenc magyar király portréja katonai egyenruhában, kitüntetésekkel. Acélmetszet, papír, jelzett a metszeten nyomtatva. Üvegezett fa keretben. 23x15 cm.
10766.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF