10762.
403. Gelaufene Fernauktion
Stich
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
cca 1850 Dévény romjainak látképe acélmetszet, Hildburghausen, Kunstanstalt des Bibliographisches Institut, Pexis, sérült keretben 10x14,5 cm,