Meno Haas (1752-1833) után: II. Ferenc német-római császár, I. Ferenc magyar király portréja katonai egyenruhában, kitüntetésekkel. Acélmetszet, papír, jelzett a metszeten nyomtatva. Üvegezett fa keretben. 23x15 cm.