10497.
403. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
4 600 HUF
12,43 EUR, 13,53 USD
Jánossy Gy jelzéssel: Piaci árusok. Akvarell, papír, üvegezett fa keretben, 16,5×25 cm