Janik F jelzéssel: Vízparti táj. Akvarell, papír. Üvegezett fa keretbe... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/403/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~500002/Janik-F-jelzessel-Vizparti-taj-Akvarell-papir-Uvegezett-fa-keretben-33x17-cm~II2401982
2401982
10496
403
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Janik F jelzéssel: Vízparti táj. Akvarell, papír. Üvegezett fa keretben, 33x17 cm
: pelikán_kristóf