Zombory Lajos (1867 - 1933): Lovas szekér. Olaj, vászon, jelzett, 34x4... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/403/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Zombory-Lajos-1867-1933-Lovas-szeker-Olaj-vaszon-jelzett-34x48cm~II2461180
2461180
10414
403
Beschreibung: Zombory Lajos (1867 - 1933): Lovas szekér. Olaj, vászon, jelzett, 34x48cm
: pelikán_kristóf