Mersits Piroska (1926-1988): Kisfiú portréja. Kréta, papír. Jelzett. A... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/403/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Mersits-Piroska-1926-1988-Kisfiu-portreja-Kreta-papir-Jelzett-Autograf-ajandekozasi-s~II2433889
2433889
10246
403
9500
Rufpreis:
9 500 HUF 25,68 EUR , 27,94 USD
Beschreibung: Mersits Piroska (1926-1988): Kisfiú portréja. Kréta, papír. Jelzett. Autográf ajándékozási sorokkal. Üvegezett, kissé kopott fa sérült keretben. 51x32 cm
: pelikán_kristóf