Jildaz Migot (?-): Ablak a világra. Akril, papír. Jelzett. Plexiüvegez... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/403/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Jildaz-Migot-Ablak-a-vilagra-Akril-papir-Jelzett-Plexiuvegezett-fa-keretben-kisse-se~II2480832
2480832
10247
403
34000
Rufpreis:
34 000 HUF 91,89 EUR , 100,00 USD
Beschreibung: Jildaz Migot (?-): Ablak a világra. Akril, papír. Jelzett. Plexiüvegezett fa keretben (kissé sérült plexivel). 50x40 cm
: pelikán_kristóf