"Pobeda" M-20 típusú személygépkocsi. Rövid üzemi utasítás. Autó és Alkatrészkereskedelmi N. V. Autókezelési Szakkönyvtára. I. sz. Bp., én., Autó és Alkatrészkereskedelmi N. V. Kiadói félvászon-kötésben, kopott, kissé foltos borítóval.