Bücher: Technik

Zahl der Lose: 20

Dr. Bocsánczy János: Bányászati szállítóberendezések. Bp., 1974, Tankönyvkiadó. 518 p. Számos fekete-fehér fotóval, ábrával illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval. Megjelent 500 példányban. + Molnár László: Bányászati múzeumok és kiállítóhelyek. H.n., é.n., Bányaipari Dolgozók Szakszervezete Kultúr-, Nevelési és Sportosztálya. 30 p. Számos fotóval illusztrálva. Kiadói tűzött papírkötés.
17234.

Rufpreis:
4 000 HUF
17235.

Rufpreis:
1 800 HUF
17236.

Rufpreis:
1 600 HUF
Laklia Tibor: A magyar gázipar másfél évszázada. Történeti kronológia. 1856-2000. A szerző által DEDIKÁLT példány. Bp., 2003., Energiagazdálkodási Tudományos Egyesület. Kiadói papírkötés.
17237.

Rufpreis:
1 400 HUF
Donald S. Lopez: The National Air And Space Museum. A visit in pictures. Washinton D. C., ,Smithsonian Institution Press. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17238.

Rufpreis:
1 400 HUF
Trabant 601 javítási segédkönyv. Bp., 1981., Műszaki. Kiadói egészvászon-kötés.
17239.

Rufpreis:
1 200 HUF
17240.

Rufpreis:
1 400 HUF
Pestal, Ernst: Áthelyezhető kötélpályák és kötéldaruk. Ford. és szerk.: Dr. Pankotai Gábor. Bp., 1963, Mezőgazdasági Kiadó. Számos fekete-fehér fotóval, ábrával illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos, kopott borítóval, a lapok szélén kisebb ázásnyomokkal. Megjelent 1100 példányban.
17241.

Rufpreis:
1 400 HUF
Pobeda M-20 típusú személygépkocsi. Rövid üzemi utasítás. Autó és Alkatrészkereskedelmi N. V. Autókezelési Szakkönyvtára. I. sz. Bp., én., Autó és Alkatrészkereskedelmi N. V. Kiadói félvászon-kötésben, kopott, kissé foltos borítóval.
17242.

"Pobeda" M-20 típusú személygépkocsi. Rövid üzemi utasítás. Autó és Alkatrészkereskedelmi N. V. Autókezelési Szakkönyvtára. I. sz. Bp., én., Autó és Alkatrészkereskedelmi N. V. Kiadói félvászon-kötésben, kopott, kissé foltos borítóval.

Rufpreis:
1 200 HUF
10
Laskowski - John: Lemezszabás. Kazán- , tartány- és vegyikészülgyártók, bádogosok, rézművesek és rokonszakmájú szakmunkások, előrajzolók részére. Függelékkel a politechnikai oktatás számára fordítota, átdolgozta és bővítette: Oródy János. Ipari szakkönyvtár. Bp., 1973, Műszaki. Átkötött kopott egészvászon-kötésben.
17243.

Rufpreis:
1 600 HUF
Rózsa György: Versenyzők, versenymotorok. Bp., 1957, Sport. Kiadói kopott, foltos félvászon-kötés.
17244.

Rufpreis:
1 200 HUF
A magyar műszeripar tíz évéből. Szerk.: Szluka Emil. Bp.,é.n.,Méréstechnikai és Automatizálási Tudományos Egyesület. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés.
17245.

Rufpreis:
900 HUF
2,43
2,65

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF