15036.
403. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
2 200 HUF
5,95 EUR, 6,47 USD
Merlin Moore Taylor: A kannibálok földjén. Barangolás Pápua szívében. Fordította: Halász Gyula. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötés, gerincén kopásnyomokkal.