Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 175

15000.

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29
Brockhaus Illustrierter Handatlas für Freunde der Erdkunde. 22 acélmetszetű táblával. Leipzig. cca 1860 Brockhaus. Megviselt félvászon kötésben 52x42 cm
15001.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,65
52,94
15002.

Rufpreis:
6 000 HUF
15003.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
15004.

Rufpreis:
5 000 HUF
15005.

Rufpreis:
5 000 HUF
13
Hanák Kolos-Stiller János-Széky István: Mátrai és gyöngyösi kalauz. Gyöngyös, 1909., Herzog Ernő Ármin, 149+3 p.+6 (térképek,3 panoráma kép, ebből 5 kihajtható) t. Gazdag fekete-fehér szövegközti és egészoldalas fotóanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, kopott, foltos borítóval, javított, fűzött kötéssel, kissé foltos lapokkal, az utolsó térképen gyűrődésnyommal, névbélyegzőkkel. Ritka!
15006.

Rufpreis:
2 000 HUF
15007.

Rufpreis:
4 000 HUF
15008.

Rufpreis:
2 000 HUF
Laklia Tibor: Kilencszázadik éveink. Babócsa a két világháború között. A szerző által DEDIKÁLT példány. [Babócsa, 1999, Babócsa Község Önkormányzata.] Kiadói papírkötés.
15009.

Rufpreis:
1 400 HUF
15010.

Rufpreis:
5 000 HUF
15011.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF