15000.
403. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
12 000 HUF
Fényes Elek: Magyar országnak, 's a hozzá kapcsolt tartományoknak mostani állapotja statistikai és geographiai tekintetben. III-IV. kötet. Pest, 1837/1839, Trattner-Károlyi. 457+480 p. Korabeli egészvászon-kötésben, egybefűzve, kopott, sérült borítóval és gerinccel, részben szétvált kötéssel, kissé foltos lapokkal.